MÜÜGITINGIMUSED


Ostu- ja tellimustingimused

Veebipoe maiasmokavarakamber.ee omanik on Tordike OÜ (registrikood 14079229) asukohaga Papli 6, Tõrvandi

Müügitingimused kehtivad veebipoest toodete ostmisel.

Teave kauba kohta on esitatud veebipoes kauba kõrval.


Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kättesaamise aeg. Seejärel kuvatakse ekraanile tellimuse hind, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu meie poolt pakutava makselahenduse abil.

Tellimusele vastatakse ning tellimus kinnitatakse. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Maiasmoka Varakambri veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik valmistada suure tellimuste hulga tõttu soovitud päeval või mõnel muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kohaletoimetamise kulud) esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. Soovi korral toode asendatakse. 


Kohaletoimetamine

Kõik ostetud tooted saab kätte Maiasmoka Varakambrist (Papli 6, Tõrvandi) kokkulepitud kuupäeval ning kellaajal. Poolte kokkuleppel pakub Maiasmoka Varakamber ka transpordi võimalust, mille eest võib rakenduda lisatasu. Transpordi hinna osas lepitakse ühiselt kokku.


Taganemisõigus

Juhul, kui soovite tellimust tühistada, peab sellest teatama minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressil: mvarakamber@gmail.com.

Palun näidake kindlasti ära tellimuse number ja pangakonto number, millele soovite makse tagastust.

Ülalnimetatud tingimuste järgimisel kanname Teile raha tagasi 5 tööpäeva jooksul. Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

 

Tagastustingimused

Toode näidatakse kliendile ette tellimuse üleandmisel, mille käigus on kliendil võimalik esitada pretensioone juhul kui kaup ei vasta nõuetele. Juhul, kui tekib hilisemaid pretensioone tellimuse kohta, siis tuleb sellest Maiasmoka Varakambrit teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile mvarakamber@gmail.com. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa.

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise ajal.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt 24 tunni jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile mvarakamber@gmail.com või helistada telefonil 53490747.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist tellijale.

Kui veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.


Maksetingimused

Tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, LHV internetipanga vahendusel veebipoes. Võimalik on saada arve ka PDF failina, mille eest tuleb tasuda tellimuse esitamise päeval.

Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati.

Pärast internetipangas maksmist saate oma tellimusele numbri ja kinnituse e-maili teel.


Muu info

Toitudes sisalduvate allergeenide kohta saab lisainfot telefonil +372 53490747

E-poest tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus teatavaks saanud personaalseid kliendi andmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tordike OÜ ei avalda kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma kliendi loata. Tordike OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid tellitud toodete kättetoimetamiseks.

 

ANDMED 

Tordike OÜ

Reg no 14079229

Papli 6, Tõrvandi

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.

Tordike OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Tordike OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.


Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile mvarakamber@gmail.com või helistada telefonil: 53490747

Kui ostja ja veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on tellijal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.